логотип СпецМед  

СпецМед

Контакты

Адрес: Залізнична, д. 5, г. Бровары
Телефоны:


Контактное лицо: Володимир
Тел.: (067)594-64-63 , (063)769-52-65

Связаться с нами

О нас"СПЕЦМЕД"-виробник високоякісних лабораторних та медичних меблів, був заснований в 2004 році в Київській області м. Бровари.
       Основним напрямком діяльності
нашої компанії є - забезпечення лабораторій, контрольно-аналітичних центрів, медичних установ, стоматологічних клінік і кабінетів,

навчальних закладів, фармацевтичних підприємств, організацій ветеринарної медицини та інших установ високоякісними лабораторними та медичними меблями власного виробництва. Широкий спектр комбінацій блоків, полочок, стійок дозволяє створювати острівні і пристінні модулі різних конфігурацій, в тому числі і нестандартних, в яких використовуються щитки для електрики, аварійні душі, крани для газів, вакууму, холодної, гарячої і дистильованої

води і т. д.
     
Сьогодні неможливо собі уявити сучасні лабораторії без зручних і надійних меблів. Від правильного вибору меблів багато в чому залежить комфорт і безпека спеціалістів, які проводять в лабораторних приміщеннях більшу частину свого робочого часу. Наше виробниче підприємство "СПЕЦМЕД" пропонує оригінальну розробку спеціалізованих лабораторних та медичних меблів. Меблі виробляються на сучасному обладнанні фірми «ALTENDORF» (Німеччина), Makita (Японія), Virutex (Італія). У виробництві меблів використовуються комплектуючі найкращих світових виробників: Durcon, Isomax, Plastifer, Quarella, Resinline, Gruppo Pozzi, Pfleiderer, Broen(Данія), С.Arboles S * A. (Іспанія), німецьких компаній Hettich, Hafele, Blum, Dreisol та інші .

     При виборі лабораторних меблів наші фахівці підберуть все необхідне, відповідно до діючих методик, технічних вимог, нормативів пожежної безпеки, сучасних принципів ергономіки. Лабораторні меблі від підприємства "СПЕЦМЕД" це високоякісні вироби, що володіють набором різноманітних характеристик. Найбільш загальні з них:

    * Легкість антисептичної обробки;
    * Стійкість матеріалів багатьом хімічно стійким речовинам;
    * Функціональна придатність і довговічність;
    * Естетичність і надійність.

Враховуючи Ваші побажання, ми можемо здійснити:

    * Оптимальний вибір робочих поверхонь;
    * Розробку і виготовлення нестандартних виробів;
    * Розробку комп'ютерного дизайну виробів з урахуванням планування приміщень (3D-моделювання);
    * Доставку, монтаж, підключення;
    * Гарантійне обслуговування;
    * Забезпечити сертифікатами та гігієнічними висновками на комплектуючі.